איך לבחור צלם עיצוב פנים?

איך לבחור צלם עיצוב פנים?

צלם עיצוב פנים מתמחה בצילום העיצוב של הבית – של היצירה שלכם. כשאתם בוחרים את צלם עיצוב הפנים שלכם חשוב שתשימו לב למספר נקודות קריטיות לבחירה מדויקת של הצלם שילווה את פני הדירה למיצוי מקסימלי של יופייה מבעד לתמונות.
Choosing Interior Design Photographer

  •  כימיה היא עניין רציני

השלב הראשון שאותו תבחנו יהיה השלב הקריטי ביותר – בחינת הכימיה ביניכם לבין צלם פוטנציאלי. ולמה זה כל כך חשוב? בכל זאת תצטרכו לבלות מספר שעות לא מבוטל ביחד.
בלי כימיה, האווירה לא תאפשר יום צילום פרודוקטיבי, פורה ומוצלח. אתם חייבים להביע דעתכם בכל שלב מול רעיונותיו של הצלם המקצועי, להיות מפוקסים, ממוקדי מטרה. כדי שכל אלו יתאפשרו, חייבת להיות ביניכם שפה משותפת של הבנה, תקשורת, תחושה טבעית וחיובית.  

 

  • ציוד גיבוי – חובה!

אנחנו יודעים כמה קשה לתאם יום צילום מול כל הגורמים וכשאתם מזמינים צלם עיצוב פנים לבית שעיצבתם אתם מפנים יום שלם, מארגנים אקססוריז, זונחים את שאר הסידורים החשובים רק כדי להתמקד ביעד העיקרי – צילום הבית שיביע אמירה, ייחודיות והשראה. אלא מה, גם ציוד הצילום היקר ביותר לא מבטיח עמידות של 100% ומידי פעם מתרחשות תקלות, ואז? מצב לא נעים לאיש מהנוכחים. מה האלטרנטיבות העומדות לרשותכם? לבטל את יום הצילומים? לכעוס לחינם? נקודה שחשוב לקחת בחשבון היא – בירור מול הצלם לגבי ציוד הגיבוי שלו, כך שגם בשעת התקלה לא תיפגם מלאכת הצילום.

ציוד צלם עיצוב פנים

  • הזמן יקר לכולם

חשוב להבין כי יום צילום עם צלם עיצוב פנים יכול להיארך שעות, אבל קחו בחשבון שיום צילום אחד אינו דומה ליום צילום אחר.
תאמו ציפיות של זמן מול צלם עיצוב פנים פוטנציאלי, ואל תשכחו תמיד להוסיף שעה לפה או לשם, מי יודע איך יתגלגלו העניינים בזמן אמת בכלל?

 

  • כמה זמן מראש צריך לקבוע ליום צילום ומהו זמן ההמתנה לתמונות הסופיות?

קביעת זמן מראש היא נקודה חשובה. בררו כבר בשיחת הטלפון הראשונה מול הצלם כמה זמן מראש צריך כדי לקבוע יום צילום.
הקפידו לתאם מראש כדי לאפשר לצלם לערוך את התיאומים הנחוצים בינו, ביניכם ובין הדיירים. חשוב לא פחות, לתאם ציפיות לגבי זמן ההמתנה שיידרש לקבלת התמונות לאחר העריכה הסופית.
הזמן צריך להיקבע מראש מול כל מעצב אל מול כל צלם. חשוב לשמוע תשובה ברורה מהצלם שיצא אתכם למסע – מהו הזמן הנחוץ כדי להגיש לכם את התוצר המוגמר אחרי יום צילומים מושלם.  

 

 צלם עיצוב פנים ואתם במסע משותף

בחירת צלם עיצוב פנים דורשת בחירה מקצועית, מדוקדקת, בדיקת ניסיון הצלם בתחום עיצוב הפנים בלבד, מוניטין, אמינות, כישרון, יכולת תקשורת, רגישות.
לאחר בדיקת צלם עיצוב פנים פוטנציאלי, אל תשכחו לערוך תיאום ציפיות ביניכם לבינו. רק אחרי שהכל ברור לשני הצדדים, אפשר לצאת לדרך משותפת לקראת יום צילום מעורר השראה ופרודוקטיבי, שיוביל לתוצאה מרהיבה.
צילום עיצוב פנים - חדר שינה

This entry was posted in צילום עיצוב פנים and tagged , , .